Sukienki z wycięciami podbijają Instagrama!

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Są zmysłowe, kobiece, podkreślające urodę, a przede wszystkim niezwykle modne! Nie bez powodu po sukienki z wycięciami z ogromną chęcią sięgają wszystkie topowe influencerki. Na Instagramie wręcz roi się od stylizacji w sukienkach cut-out. Czyżby szykował nam się nowy hit wiosny?

Zdjęcia i filmy relacjonujące światowe pokazy mody udowadniają, że sukienki z wycięciami świetnie prezentują się na modelkach. Jednak wiele z nas zastanawia się, jak będą wyglądać w prawdziwym życiu, na kobietach, które z modelingiem nie mają nic wspólnego. Instagramerki udowadniają, że sukienki cut-out świetnie prezentują się na każdej figurze.

Sukienki z wycięciami niekoniecznie muszą kojarzyć się z wulgarnością i odsłanianiem znacznej części ciała. Niezwykle modne w nadchodzącym sezonie będą modele z dyskretnymi wycięciami po bokach, poniżej linii biustu. Ozdobne kółka lub węzły pozwalają ciekawie zebrać materiał i odsłonić fragment skóry w niebanalny sposób.

Zdj. główne: Armando Castillejos/unsplash.com

unmodelled

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak należy ubrać się do teatru?
/
Jak należy ubrać się do teatru?
Wizyta w teatrze to wyjątkowe przeżycie kulturalne, które zasługuje na odpowiednie przygotowanie. Ubranie się odpowiednio do okazji nie tylko pozwala poczuć się lepiej, ale także wykazuje szacunek dla artystów i innych widzów.
Najnowsze trendy w świecie butów damskich – odkryj styl i komfort na każdą okazję
/
Najnowsze trendy w świecie butów damskich – odkryj styl i komfort na każdą okazję
W tym artykule przyjrzymy się najnowszym trendom w świecie butów damskich, które pozwalają odkryć nie tylko styl, ale także zapewniają wygodę w różnych sytuacjach.
Sukienka: Królowa stylizacji, która podkreśla piękno każdej kobiety
/
Sukienka: Królowa stylizacji, która podkreśla piękno każdej kobiety
W świecie mody istnieje jeden element, który ma moc sprawić, że każda kobieta poczuje się wyjątkowo piękna i elegancka - sukienka.